Tvořivost

Vždy jsem obdivoval mistry ve svých oborech, ať již to byl muž nebo žena. Tvoření a opracovávání hmoty je pro mne nesmírným darem. Máme možnost se opět vrátit do dětských let, kdy jsme vše objevovali. Dostali poprvé do ruky kus modelíny a v naší fantazii se objevil předmět, který jsme se pokoušeli vytvořit.

Dnes po mnohaletém tvoření a práce v různých oborech a profesí cítím, že rčení „Kolik umíš řečí, tolikrát jsi člověkem“, je hluboká pravda, jež se vztahuje i na „Kolik profesí si osvojíš, tolikrát jsi člověkem“.

Miluji tvoření z mnoha materiálů, ale nejvíce mi je blízká tvorba ze dřeva, kovu a skla. Velmi mne oslovuje také využití již nepotřebných, někdy i odložených materiálů. Znovu vdechnout život a novou tvář předmětu, který je považovaný již jen za odpad.

Nabízím:

  • poradenství, výrobu a montáž prosklených zimních zahrad a jakýchkoli prostor s použitím skleněných výplní, opláštění budov dřevěným obkladem a jinými materiály.
  • workshopy pro jednotlivce i skupiny (školky, školy, domy pro seniory, komunity) v rámci práce se dřevem, kovem, výrobou originálních předmětů a s vnitřní filozofií, že vše se dá opětovně využít...a uvést v život.
  • poradenství, výrobu či zajištění designových prvků v interiéru i exteriéru.

Cena je individuální.