Posvátná geometrie

Tato prastará nauka je silnou součástí mé osobnosti, kterou mohu vyjádřit dokonalost obrazů, symbolů, těles a zářičů, ve vnitřním i vnějším prostoru. Veškeré útvary posvátné geometrie, nacházející se na naší Zemi, jsou základem všeho, co existuje.

Ve svém původním domově jsem vytvořil energetické zářiče a tím velmi silně pochopil hloubku léčení a harmonizování vnějšího i vnitřního světa. Obrazce, tělesa a zářiče nám lidem mohou pomoci posunout vědomí na vyšší úrovně a spojit se s nejvyšším vědomím Universa. Dokáží léčit, harmonizovat, uvádět do klidu či kreativity, rozvíjejí vědomí sebe samého a mohou integrovat do našeho života vyšší životní sílu a záměr našeho ducha.

Navrhuji jednotlivé geometrické obrazce, zářiče či celé menší či větší stavby pro jednotlivce, páry, rodiny, či komunity ve vnitřních či vnějších prostorách. Pracuji s měděnými tyčemi, dřevem, minerály, krystaly a materiálem nacházející se na samotném místě, dle přání a cítění klienta a účelu použití.

V té nejprostší verzi mohu geometrické obrazy vytvořit jak na bukovou překližku, pomocí laseru, tak i převést obrazce do prostoru a sladit s původní krajinou.

Základní cena symbolů posvátné geometrie na bukové překližce je 1 500 Kč. Realizace a následná cena zářičů a staveb je vždy na individuální dohodě.

Foto 26,

Foto 19,

Foto 20,

Foto 23,

Foto 27,

Foto 22,

Foto 24,

Foto 25,

Fotogalerie