Tibetské mísy

Jsme pár...v životě i v tvoření a práci...

Muž a Žena...tedy JANG a JIN,....dvě polarity, které vedou do jednoty, jež se doplňují...

V praxi a ve vztahu ke klientovi vyvážení dvou misek vah, neboť všichni máme v sobě svého vnitřního muže i vnitřní ženu. 

Provádíme harmonizaci lidského těla a duše za pomoci zvuků a vibrací Tibetských mís. Na upraveném masážním lůžku do klienta vstupuje léčivá vibrace, která uvádí do rovnováhy jak naše jemnohmotná těla, tak i tělo fyzické. Tibetské mísy jsou rozložené kolem těla klienta a jistou kombinací zvuků dochází k rozpouštění energetických bloků.

Tibetské mísy jsou naladěny na vibrace spojené jak se stavbou našeho těla, tak s geometrií přírody kolem nás. Používáme mísy z dalekého Nepálu, Tibetu a Indie.

Tato metoda harmonizace lidského těla je stará mnoho tisíc let. Je doplněna o principy posvátné geometrie, astrologie a dotyku. Tělo, mysl a duše prožijí jedinečný okamžik, jež vede k uvolnění, harmonizování, vyplavování, ale i k radosti, znovunabytí životní síly a k léčení.

Prožitek každého jednotlivce je ryze individuální a i při opakované návštěvě může být opět nový.

V rámci léčení dáváme oba i jemný léčivý dotek rukou,...který odvádí pozornost od myšlenek a zároveň na konci zvukové masáže vrací klienta zpět do jeho těla a do přítomného okamžiku... 

Dojde k navození stavů alfa a theta, které velmi úzce souvisí s naším fyzickým tělem a duševním stavem.

Tyto stavy ovlivňují srdeční tep, tlak krve, posilují imunitní systém. Mění se rychlost a kvalita krevního oběhu, snižuje se hladina cukrů v krvi, pozitivně je ovlivněna také látková výměna, produkce hormonů. Ve stavu uvolnění se redukuje svalové napětí a zlepšuje se tělesná koordinace.

Zkvalitňuje se vnímání prostoru, mění se náš pocit času.

Zvyšuje se produkce endorfinů, tzv. hormonů štěstí.

V hlubokých stavech vědomí tělo dokáže dodat energii a léčivou sílu tam, kde leží hluboké psychické či mentální potíže, které podmiňují fyzické nemoci. Uvolňují se skryté pocity, potlačené myšlenky, traumatické zážitky z dětství, které mohou být příčinami konkrétních fyzických a chronických potíží, a rozpustit škodlivé mentální a energetické vzorce, které nemoci předznamenávají.

Navozením jiného vědomí též napomáhá duchovnímu poznání a léčbě na duševní úrovni. Může dojít i k vizionářské zkušenosti.

Nabízíme:
zvukovou harmonizaci pro jednotlivce s vědomým dotykem a s oběma průvodci (ženou a mužem) 1 800 Kč/2 h.
zvukovou harmonizaci pro pár (manželé, přátelé, rodič a dítě) s vědomým dotykem a s dvěma průvodci 3000 Kč/2 h.

Foto 6,

Foto 7,

Foto 48,

Foto 47,

Foto 44,

Foto 43,

Foto 42,

Foto 41,

Foto 40,

Fotogalerie