Tibetské mísy

Harmonizace tibetskými mísami


Jsme pár...v životě i v tvoření a práci...

Muž a Žena...tedy JANG a JIN,....dvě polarity, které vedou do jednoty, jež se doplňují...

V praxi a ve vztahu ke klientovi vyvážení dvou misek vah, neboť všichni máme v sobě svého vnitřního muže i vnitřní ženu. 

Provádíme harmonizaci lidského těla a duše za pomoci zvuků a vibrací Tibetských mís a dalších harmonizačních a léčivých nástrojů. (deštný sloup, zvonkohry, a další).

Na upraveném masážním lůžku do klienta vstupuje léčivá vibrace, která uvádí do rovnováhy jak naše jemnohmotná těla, tak i tělo fyzické. Tibetské mísy jsou rozložené kolem těla klienta a jistou kombinací zvuků dochází k rozpouštění energetických bloků, fyzické bolesti, mentálních programů, potlačených emocí.

Tibetské mísy jsou naladěny na vibrace spojené jak se stavbou našeho těla, tak s geometrií přírody kolem nás. Používáme mísy z dalekého Nepálu, Tibetu a Indie.

Tato metoda harmonizace lidského těla je stará mnoho tisíc let. Je doplněna o principy posvátné geometrie, astrologie a vědomého dotyku. Tělo, mysl a duše prožijí jedinečný okamžik, jež vede k uvolnění, harmonizování, vyplavování, ale i k radosti, znovunabytí životní síly a především k léčení.

Prožitek každého jednotlivce je ryze individuální, naprosto jedinečný a i při opakované návštěvě může být opět jiný a v návaznosti na to, co se v jeho životě děje v ten daný moment. 

V rámci léčení já, jako žena dávám i velice jemný, vědomý a léčivý dotek rukou,...který odvádí pozornost od myšlenek a zároveň na konci zvukové masáže vrací klienta zpět do jeho těla a do přítomného okamžiku... 

Nabízíme:

Léčení zvukem ryze INDIVIDUÁLNÍ, ale i SKUPINOVÉ..

-zvuková harmonizace a léčení pro jednotlivce s vědomým dotykem a s oběma průvodci (ženou a mužem) 1 800 Kč/2h., včetně konzultace
-zvuková harmonizaci pro pár, či rodinu, úzkou skupinu (manželé, přátelé, rodič a dítě) s vědomým dotykem a s dvěma průvodci 3 000 Kč/2h. v základní verzi 2 lidé.
-Párová masáž je nadstavbou a je vhodná až po absolvování individuální masáže. 


Léčení ZVUKEM provádíme se všemi klienty, včetně vážně nemocných a handicapovaných lidí. Navštěvují nás i děti, těhotné ženy v posledním trimestru a léčení provádíme i při samotném porodu v rámci uvolnění porodních cest...
Léčení ZVUKEM probíhá na ryze individuální úrovni, ale také jako skupinové...
Optimální léčení pro skupinu činí 15 až 20 lidí, ale je možný i větší či menší počet.
Na skupinové léčení je vhodné si brát svou karimatku, deku nebo spací pytel, polštářek, pohodlné oblečení...(ležíte na zemi)
Na individuální léčení potřebujete pouze pohodlné oblečení (ležíte na lůžku)
Léčení ZVUKEM je i vhodným DÁRKEM pro vaše blízké (voucher)...pošleme, předáme...a budeme se na Vás těšit.
 
To jsme MY

Foto 90,

Foto 48,

Foto 47,

Foto 44,

Foto 42,

Foto 41,

Foto 40,

Fotogalerie